KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14351037
nr 1435 1037
Olavi Laine
(f. 1922)
Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), "Ateljé, Nice, 1963", Signerad. Olja på duk, 90x71, yttermått inklusive ram: 104x85 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:36:29
29/11 16:41:31
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska